Про захист соціальних проєктів з дисципліни “Соціальне підприємництво”

9 квітня 2024 року кампус забурлив від енергії та інновацій, коли здобувачі вищої освіти четвертого курсу дисципліни “Соціальне підприємництво” захищали свої заключні проєкти. Під керівництвом доцентки, кандидата економічних наук Ірини Валентинівни Прожоги, студенти демонстрували не лише свої академічні знання, а й здатність реалізувати реальні зміни у суспільстві через креативні та практичні ідеї.

Серед захищених проєктів були такі перлини інноваційного мислення, як “ReArt: меблі з минулим” (Гайтан Юлія, Лісничий Владислав), який пропонує нове життя старим речам, та “Парк пам’яті” (Перкова Орина, Льолькіна Ярослава), який створює простір для рефлексії та вшанування. “Йога з котиками для людей, що стикнулись з наслідками війни” (Підпомога Анастасія), привнесла надзвичайно зворушливий елемент, використовуючи терапію тваринами для психічного відновлення, тоді як “Кавярня-простір ‘Ветеранський куточок'” (Фортельна Аліна, Чубукіна Дар”я) запропонував затишне місце для зустрічей і підтримки ветеранів.

Проєкт “Турбота”- платформа для розподілу їжі серед нужденних” (Краснюк Наталя, Фенюк Тетяна), і “Відновлення: мережа допомоги для ментального здоров’я” (Никитчук Катерина) засвідчили, що студенти готові вирішувати нагальні соціальні проблеми через технологічні нововведення. Також, “Розробка концепту соціального підприємства трапезної-кавярні “Агапа”” (Галка Софія, Раздобреєва Олександра), демонструє як можна ефективно поєднувати бізнес з соціальними місіями, “Катарсис: кімната-антистрес” (Ткаченко Іван), створює місце, де кожен може фізично вивільнити стрес через руйнування предметів, особливо важливе для військових.

Ці проєкти не тільки показують глибоке знання та розуміння студентами соціального підприємництва, але й їх здатність відчувати та реагувати на соціальні потреби, змінюючи світ на краще. Вітаємо наших студентів з їх успішними захистами та чекаємо від них нових великих досягнень у майбутньому.