Вітаємо переможців ІІ туру конкурсу Завтра.UA Казачек Ольгу та Олійника Святослава

З радістю повідомляємо про досягнення наших талановитих студентів у другому турі конкурсу “Завтра.UA” за 2023/2024 навчальний рік.

Вітаємо Ольгу КАЗАЧЕК, здобувачку ІІ рівня вищої освіти (магістр) групи СР116м, та Святослава ОЛІЙНИКА, здобувача І рівня вищої освіти (бакалавр) групи СР317, з перемогою у ІІ турі конкурсу ЗАВТРА.UA.

Також вітання адресуємо керівнику талановитих студентів, Ірині Валентинівні Прожозі, кандидату економічних наук, доценту, доценту кафедри соціальних технологій за підтримки та наставництва якої студенти прийняли активну участь у конкурсі ЗАВТРА.UA.

Ми пишаємося вашими досягненнями та з нетерпінням чекаємо на ваші подальші перемоги в наступному турі конкурсу. Ваш результат є натхненням для всієї академічної спільноти. Бажаємо вам невпинного розвитку, нових звершень та яскравих перемог у майбутньому!