Про гурток Практичні інновації в соціальній роботі

21 березня 2024 року відбулося чергове заняття гуртка “Практичні інновації в соціальній роботі”, яке провели кандидат економічних наук, доцент Ірина Прожога та старший викладач Наталія Новікова. Заняття було присвячене соціально-психологічному тренінгу розвитку стресостійкості у майбутніх фахівців соціальної сфери.

Цей тренінг став заняттям, спрямованим на підготовку студентів до ефективної роботи в умовах високого рівня стресу, який часто супроводжує професійну діяльність у соціальній сфері. Учасники мали змогу не тільки ознайомитися з теоретичними аспектами стресостійкості, але й випробувати на практиці різноманітні методики та вправи для зміцнення власної психологічної стійкості.

Завдяки зусиллям керівників гуртка, студенти отримали цінні знання та навички, які допоможуть їм не тільки у професійній діяльності, але й у повсякденному житті.