Заключна зустріч гуртка “Практичні Інновації в соціальній роботі” за 2023-2024 навчальний рік

24 квітня 2024 року відбулася важлива подія для учасників гуртка “Практичні Інновації в соціальній роботі”, який проводиться на базі кафедри соціальної роботи. Заключне заняття цього навчального року було присвячено тренінгу під назвою «Формування інноваційної діяльності соціального працівника», що відбулося під керівництвом кандидата економічних наук, доцента Ірини Прожоги та старшого викладача кафедри Наталі Новікової.

Тема зустрічі була обрана не випадково, адже інноваційний підхід у соціальній роботі відіграє ключову роль у вдосконаленні якості надання послуг та впровадженні ефективних методів взаємодії з клієнтами. Учасники тренінгу мали можливість не тільки ознайомитись з передовими практиками, але й розробити власні проєкти, що відповідають сучасним вимогам і тенденціям у соціальній сфері.

Заняття включало лекційну частину, практичні вправи та дискусії, під час яких учасники змогли поділитися досвідом та ідеями з колегами, обговорити виклики та перспективи впровадження інновацій в соціальну роботу. Особливу увагу було приділено методам критичного мислення та креативності, що є невід’ємними компонентами інноваційного процесу.

Заключна зустріч стала відмінною можливістю для студентів та молодих фахівців здобути нові знання та навички, необхідні для розвитку кар’єри у соціальній сфері, і зарекомендувала себе як ефективний інструмент професійного зростання.

Гурток “Практичні Інновації в соціальній роботі” продовжує бути майданчиком для обміну знаннями та досвідом, сприяючи формуванню нового покоління соціальних працівників, готових до викликів сучасності та змін на краще в житті клієнтів.