Засідання наукового гуртка “Фінансова грамотність в соціальній сфері”

Фінансова грамотність — нова суперсила сучасної людини. Студенти є другою після літніх людей категорією, якій найскладніше отримати та ефективно керувати грошима. Разом з тим, у молоді є набагато більше інструментів та можливостей, щоб покращити свій фінансовий стан.

14 листопада відбулося засідання наукового гуртка «Фінансова грамотність в соціальній сфері» під керівництвом кандидата економічних наук, доцента кафедри соціальних технологій Прожоги Ірини Валентинівни зі студентами  2-го курсу спеціальності 231 «Соціальна робота». Планування бюджету, відстеження витрат, способи заощадити та примножити гроші, обізнаність у сфері фінансів в соціальній роботі та практичний досвід: все це досліджували на засіданні гуртка. Учасники активно приймали участь в дискусіях як навчитись ефективно адаптувати фінансову поведінку в реаліях сьогодення.