Вітання з проходженням ІІІ туру ЗАВТРА.UA

Маємо велику честь та радість привітати КАЗАЧЕК Ольгу здобувачку вищої освіти (ІІ рівня, магістрантка) та ОЛІЙНИКА Святослава, здобувача вищої освіти (І рівня, бакалавр) з визначним досягненням – успішним проходженням ІІІ туру престижної програми Завтра.UA!

Ольга КАЗАЧЕК – 09 квітня 2024 року
Ольго, ваша завзятість, інтелект та нестримна жага до навчання не залишилися непоміченими. Ваші зусилля та успіхи в навчанні надихають усіх навколо вас. Участь та успішне проходження ІІІ туру Завтра.UA – це свідчення вашої наполегливості та цілеспрямованості, які ведуть вас до великих досягнень.

Святослав ОЛІЙНИК – 24 квітня 2024 року
Святослав, ваші старання, відданість науці та непереборне прагнення до знань заслуговують на велику повагу. Ваша наполеглива праця та досягнення в освітній сфері є взірцем для інших студентів. Ваша успішна участь у програмі Завтра.UA є підтвердженням високого рівня вашої підготовки та бажання досягати нових висот.

Висловлюємо особливу подяку науковому керівнику, кандидату економічних наук, доценту Ірині ПРОЖОЗІ. Ваша підтримка, професійне наставництво та невтомна праця стали ключовими елементами у досягненні ваших студентів. Ваша роль у їхньому успіху є безцінною, і ми вдячні вам за вклад у їхнє професійне зростання.

Програма Завтра.UA – це не лише конкурс, а й можливість для талановитих студентів продемонструвати свої знання, навички та здобути новий досвід. Ваша участь та успіх у цій програмі відкриває перед вами нові горизонти, можливості для професійного зростання та наукових відкриттів.

Бажаємо вам, Святославе та Ольго, нових звершень, натхнення та невпинного руху вперед до нових наукових досягнень! Нехай ваша подорож у світі знань буде наповнена яскравими відкриттями та незабутніми моментами.

З найкращими побажаннями, кафедра соціальних технологій