Про проведення відкритого заняття доцентом Прожогою Іриною

02 жовтня 2024 року на кафедрі соціальної роботи та реабілітації було успішно проведено відкрите заняття з дисципліни “Тренінг підготовки соціальних працівників” зі здобувачами вищої освіти І рівня (бакалавр) 4 курсу на тему “Методи емоційно-вольової регуляції у психологічній підготовці соціальних працівників в авіації”. Заняття провела доцент Прожога Ірина Валентинівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри соціальної роботи та реабілітації.

Основна увага під час заняття була зосереджена на вивченні методів, що сприяють емоційно-вольовій регуляції та стресостійкості соціальних працівників у авіаційній сфері. Студенти ознайомилися з такими техніками, як релаксація, автогенне тренування, аутосугестія та медитація, які є ключовими для підвищення психологічної стійкості та ефективності роботи в умовах підвищеного навантаження.

У рамках заняття було обговорено:

• Роль та значення релаксаційних методів у професійній діяльності соціальних працівників;
  • Відмінності між автогенним тренуванням та автосугестією;
  • Особливості використання медитації як інструменту емоційної регуляції;
  • Основні завдання невідкладної психологічної допомоги в кризових ситуаціях.

Заняття відзначилося активною участю студентів, які демонстрували високий рівень зацікавленості та долучалися до обговорення важливих аспектів психологічної підтримки в авіаційній сфері.

Відкрите заняття стало важливим етапом у підготовці майбутніх соціальних працівників, надавши їм необхідні знання та практичні навички для роботи в умовах стресових та кризових ситуацій.