Проведення семінару “Професійне вигорання” для Червоного Хреста від доцентів кафедри Прожоги Ірини та Радченко Марини

20 червня 2024 року доценти кафедри соціальних технологій Ірина Прожога та Марина Радченко провели семінар для Голосіївської районної організації Товариства Червоного Хреста України в м. Києві. Семінар був присвячений важливій та актуальній темі “Професійне вигорання”. Голова Голосіївської організації Товариства Червоного Хреста України, Світлана Родіна, виступила організатором цього заходу.

Тема професійного вигорання є надзвичайно актуальною в сучасному світі, особливо для допомагаючих професій, до яких належать працівники Червоного Хреста. Постійний стрес, висока емоційна напруга та великі обсяги роботи можуть призвести до вигорання, що значно впливає на ефективність виконання професійних обов’язків і загальний добробут працівників.

Під час семінару Ірина Прожога та Марина Радченко детально розглянули симптоми та стадії професійного вигорання, його причини та наслідки. Вони також надали рекомендації щодо профілактики та подолання цього явища, наголосивши на важливості підтримки психічного здоров’я та балансу між роботою та особистим життям.

Особлива увага була приділена практичним методам зниження рівня стресу, включаючи техніки релаксації, управління часом та розвитку емоційної стійкості. Учасники семінару мали змогу взяти участь у обговореннях та отримати відповіді на свої питання, що сприяло більш глибокому розумінню проблеми та пошуку ефективних рішень.

Цей захід став важливим кроком у підвищенні обізнаності про професійне вигорання серед працівників Червоного Хреста та сприяв покращенню їхнього психоемоційного стану. Дякуємо волонтерам Червоного Хреста Голосіївського району за активну участь в семінарі.