Закінчення волонтерської практики здобувачів вищої освіти (І рівень, бакалавр) групи СР-216: підсумки та враження

З 03 по 16 червня 2024 року здобувачі вищої освіти 2 курсу проходили волонтерську практику під керівництвом від університету ПРОЖОГИ Ірини Валентинівни, кандидата економічних наук, доцента та керівником від бази практики Голосіївської районної організації Товариства Червоного Хреста України в м.Києві РОДІНОЇ Світлани, яка стала важливим етапом їхнього професійного та особистісного розвитку. Цей період дав студентам можливість набути практичних навичок, розширити свої знання та зміцнити зв’язки з організаціями, з якими були заключені договори.

Протягом цього часу студенти працювали в різних організаціях, де займалися різноманітними завданнями. Їхня діяльність включала допомогу в організації заходів, підтримку адміністративних процесів, участь у соціальних проектах та допомогу людям, які потребують підтримки. Це дозволило їм здобути безцінний досвід, який стане в нагоді в майбутньому професійному житті.

Особливе враження студенти отримали під час практики в Голосіївській районній організації Товариства Червоного Хреста України в м.Києві. Ця організація відома своєю активною діяльністю в сфері гуманітарної допомоги, підтримки вразливих верств населення та організації медичних заходів.
Студенти відзначили високий рівень професіоналізму співробітників Товариства Червоного Хреста та їхню готовність ділитися знаннями і досвідом. Вони мали змогу долучитися до різноманітних проектів, що включали навчання надання першої допомоги, організацію благодійних акцій та заходів з підтримки ветеранів.

Волонтерська практика стала важливим етапом в освіті студентів 2 курсу, дозволивши їм здобути цінний досвід та зробити свій внесок у розвиток суспільства. Практика в організаціях, таких як Товариство Червоного Хреста України, допомогла студентам краще зрозуміти важливість волонтерства та значення гуманітарної допомоги.

Цей досвід неодмінно стане в нагоді в їхньому майбутньому професійному житті, спонукаючи до подальшої активної участі в соціальних проектах та підтримки тих, хто цього потребує. Фотозвіт здобувачів вищої освіти вражає обсягом виконуваних завдань.