Перші кроки в професії: про фахово-ознайомлювальну практику

Під час проходження фахово- ознайомлювальноі практики студенти 1 курсу спеціальності 231 соціальна робота разом з керівником практики старшим викладачем кафедри Новіковою Н.Є , відвідали «Київ мілітарі хаб» (Центр комплексної підтримки учасників бойових дій) . Це єдиний простір для Захисників та Захисниць, а також членів їхніх родин, де можна отримати базові соціальні послуги, безкоштовну кваліфіковану первинну і вторинну юридичну допомогу та психологічну підтримку, фізкультурно-спортивну реабілітацію, інформацію про працевлаштування, пройти процедуру профорієнтації, курси підвищення кваліфікації чи опанувати нову професію.
Під час зустрічі з представником хабу Романом Ушевим здобувачі отримали цікаву інформацію , щодо напрямків діяльності центру , познайомилися з представниками відділів та служб та окреслили основні завдання та плани, що будуть реалізовані під час проходження практики .