Проведення годин корпоративної культури у травні 2024 року

У травні 2024 року для здобувачів вищої освіти груп СР-116 та СР-317 було проведено години корпоративної культури, організовані куратором груп, кандидатом економічних наук, доцентом Іриною Валентинівною Прожогою. На цих зустрічах розглядалися наступні важливі питання:

Підготовка до проведення ознайомлювальної практики та практики з соціальної роботи. На годині корпоративної культури студенти отримали інформацію про підготовку до ознайомлювальної практики (1 курс) та практики з соціальної роботи (3 курс). Ірина Валентинівна розповіла про цілі та завдання практики, а також про важливість здобуття практичних навичок у майбутній професійній діяльності. Студенти були ознайомлені з основними вимогами та критеріями оцінювання практики.

Під час зустрічей було проведено аналіз поточної навчальної та виховної роботи студентів. Кураторка проаналізувала успішність студентів, їхню активність у навчальному процесі та участь у виховних заходах. Було визначено ключові досягнення та проблемні питання, а також запропоновано рекомендації для покращення результатів у наступному семестрі.

Одним з важливих питань на кураторських годинах була підготовка до екзаменаційної сесії. Студенти отримали поради щодо ефективного планування часу та підготовки до іспитів. Ірина Валентинівна наголосила на важливості систематичного підходу до навчання та збереження психологічного здоров’я під час підготовки до іспитів.

Окрім основних питань, на годині корпоративної культури обговорювалися інші важливі теми, що стосувалися організації студентського життя та планування майбутніх заходів. Студенти мали можливість поділитися своїми ідеями та пропозиціями щодо покращення навчального процесу та участі у позанавчальних активностях.

Години корпоративної культури, проведені у травні 2024 року для груп СР-116 та СР-317, стали важливим етапом у підготовці студентів до практики, екзаменаційної сесії та подальшого навчання. Отже, студенти отримали цінні поради та рекомендації, що сприятимуть їхньому успішному академічному та особистісному розвитку.