Про засідання кафедри соціальних технологій

23 травня на кафедрі соціальних технологій відбулося чергове засідання за участю в.о. декана Факультету лінгвістики та соціальних технологій, доктора педагогічних наук, професора Наталії Іванівни Мельник. Засідання вела завідувачка кафедри, доктор педагогічних наук, професор Олена Михайлівна Котикова.

На повістці дня було розглянуто кілька важливих питань, зокрема:

1. Проміжні результати закінчення навчального року:
    • Проаналізовано успішність студентів та виконання навчальних програм.
    • Відзначено досягнення та визначено проблемні аспекти, що потребують подальшої уваги.
  2. Проведення ознайомлювальної, волонтерської та виробничої практик:
    • Обговорено організацію та проведення практик для студентів.
    • Визначено можливості співпраці з організаціями та установами для забезпечення якісної практичної підготовки.
  3. Питання наукової діяльності студентів:
    • Представлено результати наукових досліджень студентів.
    • Обговорено участь студентів у наукових конференціях та публікаціях.
  4. Підвищення мотивації до навчання у студентів:
    • Розглянуто методи та заходи, спрямовані на підвищення мотивації до навчання.
    • Визначено напрямки роботи для покращення навчальної мотивації та залучення студентів до активної участі у навчальному процесі.

Засідання пройшло продуктивно, з активною участю всіх присутніх. Підсумки обговорень ляжуть в основу подальших дій для покращення навчального процесу та наукової діяльності на кафедрі соціальних технологій.