Про проведення заходів зі здобувачами вищої освіти у квітні 2024 року

У квітні 2024 року куратор ПРОЖОГА Ірина Валентинівна організувала та провела заходи для студентів груп СР-116 та СР-317. Години корпоративної культури були присвячені обговоренню наступних питань:

Активну участь у ХХIV Міжнародній науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти і молодих вчених “Політ. Сучасні проблеми науки” 03 квітня 2024 року брали студенти групи СР-317, а саме Брохіна Анна, Мельник Анастасія та Жицька Катерина. Під час години корпоративної культури були підведені підсумки їхньої участі. Виступи студенток отримали високі оцінки за актуальність досліджень та якість представлених матеріалів. Ірина Валентинівна відзначила їхній вклад у наукову діяльність кафедри та факультету та наголосила на важливості продовження наукової роботи.

Куратор Ірина Валентинівна провела аналіз успішності студентів та їхньої присутності на заняттях у квітні двох груп. Було відзначено, що загальний рівень успішності залишає бажати кращого, а деякі студенти потребують додаткової підтримки для покращення своїх результатів. Відвідуваність занять була на прийнятному рівні, що свідчить про відносно відповідальне ставлення студентів до навчального процесу.

Проведено виховну бесіду, присвячену Дню здоров’я, на тему “Про заходи щодо здорового способу життя під час війни”. Під час дискусії були обговорені важливі аспекти підтримання фізичного та психічного здоров’я у складних умовах воєнного часу. Студенти отримали практичні поради щодо харчування, фізичної активності, управління стресом та збереження психоемоційного балансу. Ірина Валентинівна наголосила на важливості дотримання здорового способу життя для підтримання високого рівня працездатності та загального благополуччя.

Особливу увагу було приділено обговоренню участі студентів у спортивних заходах. Зокрема, студент групи СР-317 Ковальов Владислав активно брав участь у спортивних заходах, присвячених Дню футбола. Він продемонстрував високий рівень фізичної підготовки та спортивний дух. Його участь у спортивних заходах сприяє не лише фізичному розвитку, але й зміцненню командного духу серед студентів.

На годині корпоративної культури також обговорювалися інші важливі питання, такі як організація волонтерських проектів, участь у культурних заходах та планування майбутніх активностей. Студенти мали можливість поділитися своїми ідеями та пропозиціями щодо покращення навчального процесу та університетського життя.

Квітень 2024 року був насичений важливими заходами та обговореннями для студентів груп СР-116 та СР-317. Отже, студенти отримали можливість розвиватися як у науковій, так і в спортивній сферах, що сприяє їхньому всебічному розвитку та підготовці до майбутньої професійної діяльності.